Inloggen
Activiteiten
Statistieken
zaterdag 4 april 2020
Aantal leden (info) 216
Nu online 84
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Wedstrijdschema

zat 4 apr -  zon 3 mei -  zat 9 mei -  zon 10 mei -  zat 16 mei -  zon 17 mei -  zat 23 mei -  zon 24 mei -  zat 6 jun -  zon 7 jun - 

laat schema zien voor  


23 mei | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes B1 43290  Hockey Club Uden MB2 20   15:10  16:00 uit -   info
Meisjes B2 44052  Sint Oedenrode MB3    11:20  11:50 Veld 1  info
Fluiten: Lotte Booster (Meisjes A1) en Marit Haeve (Zaalteam MA1)
Meisjes C1 45070  SMHC De Hopbel MC2 15   11:15  12:00 uit -   info
Meisjes C2 45865  V.M.H.C. Geel-Zwart MC5  09:50  10:30 uit -   info
Meisjes D1 46640  MHCdeDommel MD1    09:45  10:15 Veld 1  info
Fluiten: Emma Bosmans (Meisjes A2) en Joyce van Boxmeer (Meisjes A2)
Meisjes D2 47193  Hockeyclub Berlicum MD2 10   08:05  08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 47396  Mixed Hockey Club Heesch MD3 15   11:45  12:30 uit -   info

23 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E1 6tal 52332  MHC MEP M6E4    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Senna Zonnenberg (Zaalteam MB2) en Lora van der Zanden (Zaalteam MB2)
Meisjes E1 8-tal 50674  Mixed Hockey Club Heesch M8E2 15   08:15  09:00 uit -   info
Meisjes E2 6-tal 52337  Hockey Club Uden M6E3    08:30  09:00   info
Fluiten: Djette Krikhaar (Zaalteam MB2) en Janneke de Waal (Zaalteam MB2)
Meisjes E3 6tal 52326  MHC MEP M6E7 30     n.n.b uit -   info
 
Jongens E8 tal 48441  MHCdeDommel J8E2    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Reza de Bruijn (Zaalteam MB2) en Suus van den Berg (Zaalteam MB2)


Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Verjaardagen
Tess van Kessel
Club Competitie
1. Meisjes B1
2. Meisjes D2
3. Meisjes A1
4. Zaalteam MA1
5. Meisjes C1
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 27% |week: %

Teams