Inloggen
Activiteiten
Statistieken
zaterdag 4 april 2020
Aantal leden (info) 216
Nu online 118
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Wedstrijdschema

zat 4 apr -  zon 3 mei -  zat 9 mei -  zon 10 mei -  zat 16 mei -  zon 17 mei -  zat 23 mei -  zon 24 mei -  zat 6 jun -  zon 7 jun - 

laat schema zien voor  


9 mei | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A2 21721  HC Waalwijk MA2  15:15  15:45 uit -   info
Meisjes B1 43395  HC Mierlo MB2  09:50  10:20 uit -   info
Meisjes B2 44091  Mixed Hockey Club Heesch MB3 15   15:45  16:30 uit -   info
Meisjes C1 45181  V.M.H.C. Geel-Zwart MC2    11:20  11:50 Veld 1  info
Fluiten: Roos van Lankveld (Zaalteam MA1) en Cato Rolink (Zaalteam MA1)
Meisjes C2 46035  HC Gemert MC4 30   13:00  14:00 uit -   info
Meisjes D1 46589  Liempde MD1 30   07:45  08:45 uit -   info
Meisjes D2 47431  MHC Bommelerwaard MD2    09:45  10:15 Veld 1  info
Fluiten: Pleun van den Helm (Zaalteam MA1) en Floor van der Heijden (Zaalteam MA1)
Meisjes D3 47435  HC Gemert MD4 30   10:45  11:45 uit -   info

9 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E1 6tal 51405  Mixed Hockey Club Heesch M6E3 15   09:45  10:30 uit -   info
Meisjes E1 8-tal 50949  Rosmalen M8E6 15     n.n.b uit -   info
Meisjes E2 6-tal 52336  MHCdeDommel M6E5    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Bente van Hastenberg (Zaalteam MB2) en Liz van Kessel (Zaalteam MB2)
Meisjes E3 6tal 52468  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E14    08:30  09:00   info
Fluiten: Jip van Empel (Zaalteam MB2) en Elena Haerkens (Zaalteam MB2)
 
Jongens E8 tal 48440  Rosmalen J8E3    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Emma Schouten (Zaalteam MA1) en Yanou Smits (Zaalteam MA1)


Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Verjaardagen
Tess van Kessel
Club Competitie
1. Meisjes B1
2. Meisjes D2
3. Meisjes A1
4. Zaalteam MA1
5. Meisjes C1
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 27% |week: %

Teams