Inloggen
Activiteiten

terug naar vorige pagina



Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel D2 9 27 9 0 0 59 8 0
2 Oss D7 9 17 5 2 2 20 15 0
3 HDL D1 9 15 5 0 4 32 23 0
4 Geel-Zwart D4 9 15 4 3 2 20 25 0
5 Boekel D3 9 13 4 1 4 37 26 0
6 Boxmeer D4 9 13 4 1 4 22 30 0
7 Liempde D2 9 10 2 4 3 14 23 0
8 Oss D6 9 7 2 1 6 17 39 0
9 Oedenrode D4 9 5 1 2 6 7 19 0
10 Oedenrode D3 9 4 0 4 5 10 30 0
11 Vlijmen D2-O 0 0 0 0 0 0 0 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Boekel D3 Liempde D2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 HDL D1 (2-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Oss D7 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Boxmeer D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. HDL D1 Boekel D3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Geel-Zwart D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Oss D6 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D7 Oedenrode D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Boekel D3 Boxmeer D4 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D3 Dommel D2 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oss D7 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oedenrode D4 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 HDL D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
.. Oedenrode D3 Oedenrode D4 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Oedenrode D4 Boekel D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDL D1 Liempde D2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D7 Oss D6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Geel-Zwart D4 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Grave D2 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Oss D6 Dommel D2 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D3 Oss D7 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oedenrode D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde D2 Boxmeer D4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 Oedenrode D4 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Oss D7 Grave D2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Liempde D2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D3 Oss D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 HDL D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Boekel D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Liempde D2 Grave D2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Boekel D3 Oedenrode D3 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDL D1 Oedenrode D4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Geel-Zwart D4 (9-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 Dommel D2 (0-10)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde D2 Oss D7 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Oss D7 HDL D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D3 Grave D2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Liempde D2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Boxmeer D4 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Boekel D3 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Grave D2 Geel-Zwart D4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D3 Oss D6 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDL D1 Dommel D2 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Oss D7 (2-2)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
.. Liempde D2 Oedenrode D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Oedenrode D3 HDL D1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss D7 Oedenrode D4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Boxmeer D4 (10-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Liempde D2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. HDL D1 Geel-Zwart D4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Oedenrode D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 Boekel D3 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Liempde D2 Oss D6 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Dommel D2 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Oss D6 Grave D2 (6-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Liempde D2 Boekel D3 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oss D7 Dommel D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Oedenrode D4 Oedenrode D3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  HDL D1 Oss D6 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Boxmeer D4 Geel-Zwart D4 12:45 De Sloot
ZONDAG 12 MAART 2023
  Boekel D3 HDL D1 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Oedenrode D3 Oss D7 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Geel-Zwart D4 Oedenrode D4 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss D6 Boxmeer D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Grave D2 Liempde D2 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Oss D7 Geel-Zwart D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 Oedenrode D3 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Boxmeer D4 Boekel D3 0:00 De Sloot
  Oedenrode D4 Oss D6 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  HDL D1 Grave D2 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 26 MAART 2023
  Grave D2 Boxmeer D4 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boekel D3 Oedenrode D4 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Geel-Zwart D4 Dommel D2 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss D6 Oss D7 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Liempde D2 HDL D1 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Boxmeer D4 Liempde D2 0:00 De Sloot
  Oss D7 Boekel D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 Oss D6 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oedenrode D3 Geel-Zwart D4 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oedenrode D4 Grave D2 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Grave D2 Oss D7 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boekel D3 Dommel D2 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Liempde D2 Oedenrode D4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oss D6 Oedenrode D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  HDL D1 Boxmeer D4 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Oedenrode D3 Boekel D3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Geel-Zwart D4 Oss D6 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oedenrode D4 HDL D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss D7 Liempde D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 Grave D2 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
ZONDAG 14 MEI 2023
  Grave D2 Oedenrode D3 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boekel D3 Geel-Zwart D4 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Liempde D2 Dommel D2 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Boxmeer D4 Oedenrode D4 0:00 De Sloot
  HDL D1 Oss D7 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 21 MEI 2023
  Oss D7 Boxmeer D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 HDL D1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oedenrode D3 Liempde D2 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss D6 Boekel D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Geel-Zwart D4 Grave D2 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Grave D2 Oss D6 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boxmeer D4 Dommel D2 0:00 De Sloot
  Liempde D2 Geel-Zwart D4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oedenrode D4 Oss D7 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  HDL D1 Oedenrode D3 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Oedenrode D3 Boxmeer D4 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Geel-Zwart D4 HDL D1 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Dommel D2 Oedenrode D4 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oss D6 Liempde D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Boekel D3 Grave D2 0:00 Sportpark 'De Donk'

Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Wedstrijdschema
Teams