Home
De club
Algemene informatie
Organisatie
Vacatures
Geschiedenis
Bijzondere leden
Wegwijs op de site
Vaakgestelde vragen
Hockey
Wedstrijdschema
Scheidsrechtersschema
Trainingsschema
Standen wedstrijdsecretariaat
Arbitrage & scheidsrechters
Spelregels
Coaching
Kantinedienst
Kantinedienst schema
Informatie & regels
Teams
Teamindeling
Jongste Jeugd
Junioren
Senioren
Coaches
Activiteiten
Agenda
Zaalhockey
Mini Slotdag
Overige activiteiten
Downloads
Lidmaatschap
Algemene informatie
Lid worden
Proeftrainen & clinics
Clubkleding
Recreanten & Trimhockey
Contributie
Inschrijfformulier
Ledenadministratie
Verzekering
Spreekbeurt & Werkstuk
Sponsors
Sponsor overzicht
Sponsor worden?
Sponsoring clubkleding
Contact
Adresgegevens
Contactformulier
Route
Overige clubs
Links
Inloggen
Inloggen
Activiteiten
terug naar vorige pagina
Dames 1
DO25 Zaal
JO14-1 / JC1
JO14-1 Zaal
Jong Dames 1
Mix MO9 / Mix E6
Mix MO8 / F3
MO10 / ME8
MO12-1 / MD1
MO12-1 Zaal
MO14-1 / MC1
MO14-1 Zaal
MO16-1 / MB1
MO16-1 Zaal
MO16-2 / MB2
MO16-2 Zaal
MO18-1 / MA1
MO18-1 Zaal
ZAALBLOK
Stand in de poule
Team
#
Pntn
W
G
V
++
--
Straf
1
Heesch D2-O
17
39
12
3
2
51
17
0
2
Oss D5
17
38
12
2
3
56
31
0
3
Rosmalen D3
17
37
12
1
4
64
19
0
4
Best D4
17
34
10
4
3
48
28
0
5
Den Bosch D10
17
27
9
3
5
57
51
3
6
Heesch D3
17
23
6
5
6
34
33
0
7
Oirschot D3
17
22
6
4
7
47
45
0
8
Geel-Zwart D4
17
15
4
3
10
34
55
0
9
HDL D1
7
13
4
1
2
25
16
0
10
Gemert D2-O
17
11
3
2
12
30
62
0
11
Oss D6
17
8
2
2
13
21
55
0
12
Den Bosch D11
17
5
1
2
14
12
67
0
Uitslagen
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
..
Gemert D2-O
Den Bosch D10
(1-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Oss D5
(1-4)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Heesch D3
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
..
Heesch D2-O
Best D4
(3-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Oirschot D3
(0-6)scheduled
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
..
Oss D5
Gemert D2-O
(3-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Oss D6
(1-6)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Heesch D2-O
(3-1)final
Nog niet bevestigd.
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
..
Oirschot D3
Geel-Zwart D4
(4-2)final
Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
..
Best D4
Den Bosch D11
(4-0)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
..
Heesch D2-O
Heesch D3
(1-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Best D4
(5-8)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Oss D5
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Rosmalen D3
(0-7)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Oirschot D3
(9-3)cancelled
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
..
Oss D5
Den Bosch D10
(5-1)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Den Bosch D11
(0-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Heesch D2-O
(1-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Best D4
Oss D6
(4-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Gemert D2-O
(4-1)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
..
Oss D6
Rosmalen D3
(0-6)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Geel-Zwart D4
(2-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Heesch D3
(3-1)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Oss D5
Oirschot D3
(3-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Best D4
(4-4)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
..
Oirschot D3
Heesch D2-O
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Gemert D2-O
(4-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Oss D6
(2-1)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Best D4
Oss D5
(5-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Den Bosch D10
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
..
Den Bosch D10
Oirschot D3
(6-4)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
..
Best D4
Oirschot D3
(4-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Geel-Zwart D4
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D5
Rosmalen D3
(3-6)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Heesch D2-O
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Heesch D3
(3-3)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
..
Heesch D2-O
Gemert D2-O
(3-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Oss D5
(1-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Oirschot D3
Den Bosch D11
(3-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Den Bosch D10
(2-7)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Best D4
(1-0)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
..
Oss D5
Geel-Zwart D4
(4-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Best D4
Heesch D3
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Den Bosch D11
(4-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Heesch D2-O
(0-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Oirschot D3
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
..
Heesch D2-O
Den Bosch D10
(6-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Rosmalen D3
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Oirschot D3
(3-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Best D4
(1-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Oss D6
(1-1)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
..
Oss D5
Heesch D2-O
(0-4)final
Nog niet bevestigd.
..
Oirschot D3
Heesch D3
(4-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Gemert D2-O
(4-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Den Bosch D11
(7-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Geel-Zwart D4
(6-0)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
..
Oirschot D3
Oss D6
(6-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Gemert D2-O
(6-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Best D4
Heesch D2-O
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Geel-Zwart D4
(1-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
HDL D1
(3-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D5
Den Bosch D11
(6-1)scheduled
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
..
HDL D1
Heesch D3
(5-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Oss D5
(1-4)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D2-O
Rosmalen D3
(0-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Oirschot D3
(4-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Den Bosch D10
(1-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Best D4
(1-3)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
..
Oirschot D3
Den Bosch D10
(1-5)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Heesch D2-O
(4-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D5
Oss D6
(4-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Den Bosch D11
(5-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
HDL D1
(3-4)final
Nog niet bevestigd.
..
Best D4
Gemert D2-O
(2-0)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
..
HDL D1
Oirschot D3
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Rosmalen D3
(1-7)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D2-O
Geel-Zwart D4
(4-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
Heesch D3
(0-4)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Best D4
(0-2)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Oss D5
(1-7)scheduled
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
..
HDL D1
Heesch D2-O
(2-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Gemert D2-O
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Best D4
Den Bosch D10
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Oirschot D3
Oss D5
(1-4)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Den Bosch D11
(2-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Oss D6
(8-1)scheduled
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
..
Heesch D2-O
Oirschot D3
(3-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D5
Best D4
(3-1)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D11
HDL D1
(0-4)final
Nog niet bevestigd.
..
Oss D6
Heesch D3
(0-2)scheduled
Nog niet bevestigd.
..
Gemert D2-O
Geel-Zwart D4
(6-1)final
Nog niet bevestigd.
..
Den Bosch D10
Rosmalen D3
(4-3)final
Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
..
HDL D1
Gemert D2-O
(7-3)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D2-O
Den Bosch D11
(8-0)final
Nog niet bevestigd.
..
Heesch D3
Den Bosch D10
(5-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Rosmalen D3
Oss D5
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Oirschot D3
Best D4
(1-2)final
Nog niet bevestigd.
..
Geel-Zwart D4
Oss D6
(3-3)final
Nog niet bevestigd.
Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
Oss D6
HDL D1
9:30
Gemeentelijk sportpark
Oss D5
Heesch D3
10:30
Gemeentelijk sportpark
Gemert D2-O
Heesch D2-O
11:00
Sportpark Molenbroek
Den Bosch D11
Oirschot D3
11:45
Oosterplas
Den Bosch D10
Geel-Zwart D4
11:45
Oosterplas
Best D4
Rosmalen D3
13:05
Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 2 JUNI 2024
HDL D1
Den Bosch D10
10:30
Sportpark Steen en Stokstraat
Heesch D3
Best D4
10:45
Sportpark 'De Braaken'
Heesch D2-O
Oss D6
10:45
Sportpark 'De Braaken'
Oirschot D3
Rosmalen D3
12:45
Sportpark 'Moorland'
Geel-Zwart D4
Oss D5
14:45
Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
Den Bosch D11
Gemert D2-O
15:45
Oosterplas
ZONDAG 9 JUNI 2024
Den Bosch D10
Heesch D2-O
0:00
Oosterplas
Oirschot D3
Gemert D2-O
11:00
Sportpark 'Moorland'
Oss D6
Den Bosch D11
11:00
Gemeentelijk sportpark
Best D4
Geel-Zwart D4
13:00
Sportpark Leemkuilen
Rosmalen D3
Heesch D3
13:00
Sportpark Maliskamp
Oss D5
HDL D1
13:00
Gemeentelijk sportpark
ZONDAG 16 JUNI 2024
Den Bosch D11
Den Bosch D10
0:00
Oosterplas
HDL D1
Best D4
10:30
Sportpark Steen en Stokstraat
Geel-Zwart D4
Rosmalen D3
10:45
Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
Heesch D2-O
Oss D5
10:45
Sportpark 'De Braaken'
Heesch D3
Oirschot D3
10:45
Sportpark 'De Braaken'
Gemert D2-O
Oss D6
11:00
Sportpark Molenbroek
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83
Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558
Social Media
Wedstrijdschema
zat 11 mei
-
zat 25 mei
-
zon 26 mei
-
zat 1 jun
-
zon 2 jun
-
zat 8 jun
-
zon 9 jun
-
zon 16 jun
-
Teams
Dames 1
Jong Dames 1
JO14-1 / JC1
MO18-1 / MA1
MO16-2 / MB2
MO16-1 / MB1
MO14-1 / MC1
MO12-1 / MD1
Mix MO9 / Mix E6
MO10 / ME8