Inloggen
Activiteiten

terug naar vorige pagina



Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 apr HC Gemert D2-O
10:00 10:30 thuis Veld 1
26 mei Oss D6
26
08:35 09:30 uit route
2 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D10
10:00 10:30 thuis Veld 1
9 jun Oss D5
26
12:05 13:00 uit route
16 jun MHC Best D4
10:00 10:30 thuis Veld 1
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen D3 16 37 12 1 3 63 17 0
2 Heesch D2-O 16 36 11 3 2 43 17 0
3 Oss D5 16 35 11 2 3 54 30 0
4 Best D4 16 31 9 4 3 46 27 0
5 Den Bosch D10 16 27 9 3 4 55 46 3
6 Oirschot D3 16 22 6 4 6 46 43 0
7 Heesch D3 16 20 5 5 6 29 31 0
8 Geel-Zwart D4 16 14 4 2 10 31 52 0
9 Gemert D2-O 16 11 3 2 11 27 55 0
10 HDL D1 6 10 3 1 2 18 13 0
11 Oss D6 16 7 2 1 13 18 52 0
12 Den Bosch D11 16 5 1 2 13 12 59 0


Uitslagen
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
.. Gemert D2-O Den Bosch D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Oss D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Heesch D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
.. Heesch D2-O Best D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oirschot D3 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Oss D5 Gemert D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oss D6 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Heesch D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
.. Oirschot D3 Geel-Zwart D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
.. Best D4 Den Bosch D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Heesch D2-O Heesch D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Best D4 (5-8)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oss D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Rosmalen D3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oirschot D3 (9-3)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Oss D5 Den Bosch D10 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Den Bosch D11 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Heesch D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Oss D6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Gemert D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Oss D6 Rosmalen D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Geel-Zwart D4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Heesch D3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Oirschot D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Best D4 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Oirschot D3 Heesch D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Gemert D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Oss D6 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Oss D5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Den Bosch D10 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Den Bosch D10 Oirschot D3 (6-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Best D4 Oirschot D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Geel-Zwart D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Rosmalen D3 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Heesch D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Heesch D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Heesch D2-O Gemert D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Oss D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Den Bosch D11 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Den Bosch D10 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Best D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Oss D5 Geel-Zwart D4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Heesch D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Den Bosch D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Heesch D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Oirschot D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Heesch D2-O Den Bosch D10 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Rosmalen D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Oirschot D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Best D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Oss D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Oss D5 Heesch D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Heesch D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Gemert D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Den Bosch D11 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Geel-Zwart D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Oirschot D3 Oss D6 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Gemert D2-O (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Heesch D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Geel-Zwart D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 HDL D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Den Bosch D11 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. HDL D1 Heesch D3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Oss D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D2-O Rosmalen D3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oirschot D3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Den Bosch D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Best D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Oirschot D3 Den Bosch D10 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Heesch D2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Oss D6 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Den Bosch D11 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 HDL D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Gemert D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. HDL D1 Oirschot D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Rosmalen D3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D2-O Geel-Zwart D4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Heesch D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Best D4 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oss D5 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. HDL D1 Heesch D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Gemert D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Den Bosch D10 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Oss D5 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Den Bosch D11 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Oss D6 (8-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Heesch D2-O Oirschot D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Best D4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 HDL D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Heesch D3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Geel-Zwart D4 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Rosmalen D3 (4-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 21 APRIL 2024
  HDL D1 Gemert D2-O 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D2-O Den Bosch D11 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D3 Den Bosch D10 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Rosmalen D3 Oss D5 12:45 Sportpark Maliskamp
  Geel-Zwart D4 Oss D6 14:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oirschot D3 Best D4 14:45 Sportpark 'Moorland'
ZONDAG 26 MEI 2024
  Den Bosch D11 Oirschot D3 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D10 Geel-Zwart D4 0:00 Oosterplas
  Oss D6 HDL D1 9:30 Gemeentelijk sportpark
  Oss D5 Heesch D3 10:30 Gemeentelijk sportpark
  Gemert D2-O Heesch D2-O 11:00 Sportpark Molenbroek
  Best D4 Rosmalen D3 13:05 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Den Bosch D11 Gemert D2-O 0:00 Oosterplas
  HDL D1 Den Bosch D10 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D2-O Oss D6 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D3 Best D4 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Oirschot D3 Rosmalen D3 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D4 Oss D5 14:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Den Bosch D10 Heesch D2-O 0:00 Oosterplas
  Oss D6 Den Bosch D11 11:00 Gemeentelijk sportpark
  Oirschot D3 Gemert D2-O 11:00 Sportpark 'Moorland'
  Oss D5 HDL D1 13:00 Gemeentelijk sportpark
  Best D4 Geel-Zwart D4 13:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen D3 Heesch D3 13:00 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Den Bosch D11 Den Bosch D10 0:00 Oosterplas
  HDL D1 Best D4 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Geel-Zwart D4 Rosmalen D3 10:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Heesch D2-O Oss D5 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D3 Oirschot D3 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Gemert D2-O Oss D6 11:00 Sportpark Molenbroek

Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Verjaardagen
Fenne Lunenburg
Wedstrijdschema
Teams