Inloggen
Activiteiten
Statistieken
donderdag 27 juni 2019
Aantal leden (info) 250
Nu online 92
Leden met @ 98,4%
SMS Bereik (teams) 76,4%
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch D2 21 49 15 4 2 77 19
2 Civicum D2 21 44 13 5 3 79 41
3 Gemert D2 21 41 13 2 6 67 42
4 Bakel D1 21 40 12 4 5 53 33
5 HDL D1 21 19 5 4 12 46 63
6 Oss D6 21 19 4 7 10 46 71
7 Uden D3 21 14 4 2 15 20 79
8 Boxmeer D4 21 10 2 4 15 24 64
  Res. 3e klasse 
Junioren 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven JD2 10 23 7 2 1 28 8
2 MOP JD4 10 22 7 1 2 49 7
3 Oirschot JD1 10 22 7 1 2 54 15
4 Oss JD3 10 12 4 0 6 28 34
5 Vlijmen JD2 10 4 1 1 8 13 38
6 HDL JD1 10 4 1 1 8 7 77
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond MA2 10 28 9 1 0 63 9
2 Oedenrode MA1 10 24 8 0 2 26 14
3 Gemert MA1 10 15 4 3 3 23 15
4 Cranendonck MA1 10 10 3 1 6 20 27
5 HDL MA1 10 10 3 1 6 10 38
6 Oranje-Rood MA5 10 0 0 0 10 7 46
  2e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MB1 10 30 10 0 0 44 13
2 Eindhoven MB2 10 19 6 1 3 19 14
3 Gemert MB1 10 18 6 0 4 35 14
4 Oedenrode MB1 10 9 3 0 7 10 24
5 Hopbel MB1 9 5 1 2 6 14 37
6 HDL MB1 9 1 1 1 7 11 31
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MB5 10 20 6 2 2 33 18
2 Eersel MB3 10 16 5 1 4 46 28
3 Den Bosch MB7 10 16 5 1 4 31 38
4 Eindhoven MB6 10 14 4 2 4 22 19
5 Nuenen MB4 10 14 4 2 4 31 34
6 HDL MB2 10 5 1 2 7 13 39
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MB2 10 26 8 2 0 24 5
2 HDL MB3 10 25 8 1 1 53 12
3 Uden MB4 10 16 5 1 4 34 23
4 Oss MB6 10 13 4 1 5 26 25
5 Geel-Zwart MB6 10 4 1 1 8 13 33
6 Den Bosch MB9 10 0 1 0 9 9 61
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MC2 10 30 10 0 0 40 17
2 HDL MC1 10 20 6 2 2 31 11
3 Berlicum MC3 10 16 5 1 4 30 21
4 Geel-Zwart MC3 10 16 5 1 4 29 26
5 Rosmalen MC5 10 4 1 1 8 18 34
6 Oss MC4 10 1 0 1 9 5 44
  4e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MC2 10 27 9 0 1 62 12
2 Uden MC4 10 21 7 0 3 37 22
3 Berlicum MC4 10 21 7 0 3 32 23
4 HDL MC2 10 12 4 0 6 32 30
5 Geel-Zwart MC4 10 7 2 1 7 11 26
6 Heesch MC3 10 1 0 1 9 6 67
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel MD1 10 27 9 0 1 44 18
2 Berlicum MD1 10 21 6 3 1 25 10
3 Oss MD2 10 16 5 1 4 22 20
4 HDL MD1 10 13 4 1 5 35 29
5 Heesch MD1 10 7 2 1 7 17 27
6 MOP MD3 10 3 1 0 9 5 44
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MD3 5 15 5 0 0 15 4
2 Civicum MD3 5 10 3 1 1 14 7
3 Heesch MD2 5 9 3 0 2 21 5
4 HDL MD2 5 6 2 0 3 13 16
5 Uden MD3 5 2 0 2 3 5 13
6 Oss MD5 5 1 0 1 4 1 24
  4e klasse 
  Zaalteam MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOD MA2 12 25 8 1 3 47 29
2 Uden MA1 12 24 7 3 2 42 19
3 Rosmalen MA2 12 24 7 3 2 45 23
4 Geel-Zwart MA2 12 23 7 2 3 36 20
5 Oedenrode MA1 12 17 5 2 5 28 17
6 HDL MA1 12 5 1 2 9 17 44
7 Oss MA3 12 1 0 1 11 6 69
  2e klasse 
  Zaalteam MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MB2 12 25 8 1 3 36 16
2 Basko MB3 12 25 8 1 3 36 20
3 Den Bosch MB4 12 22 6 4 2 36 27
4 Heesch MB1 12 17 5 2 5 36 34
5 HDL MB1 12 16 5 1 6 39 41
6 Hopbel MB1 12 12 3 3 6 24 30
7 Berlicum MB2 12 2 0 2 10 19 58
  2e klasse 
  Zaalteam MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MB8 12 27 9 0 3 55 26
2 HDL MB3 12 19 6 1 5 49 47
3 Geel-Zwart MB6 12 17 5 2 5 48 41
4 Liempde MB3 12 15 5 0 7 43 58
5 Nuenen MB4 12 10 3 1 8 43 66
  4e klasse 
  Zaalteam MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel MC2 12 27 9 0 3 39 19
2 Son MC2 12 25 8 1 3 49 26
3 Geldrop MC4 12 23 7 2 3 47 23
4 HDL MC1 12 16 5 1 6 35 29
5 Gemert MC3 12 16 5 1 6 42 53
6 Uden MC3 12 14 4 2 6 30 28
7 Civicum MC2 12 1 0 1 11 15 79
  3e klasse 
  Zaalteam MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC4 12 34 11 1 0 48 16
2 Vlijmen MC3 12 30 10 0 2 50 27
3 Geel-Zwart MC5 12 20 6 2 4 45 31
4 Berlicum MC4 12 18 6 0 6 32 37
5 Waalwijk MC4 12 8 2 2 8 24 40
6 Dommel MC4 12 8 2 2 8 22 40
7 HDL MC2 12 3 0 3 9 19 49
  4e klasse 
  Zaalteam MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MD1 12 34 11 1 0 81 27
2 Venray MD1 12 25 7 4 1 52 32
3 Civicum MD1 12 24 7 3 2 42 24
4 Heesch MD1 12 16 5 1 6 53 45
5 HDL MD1 12 9 2 3 7 42 58
6 Rosmalen MD3 12 5 1 2 9 23 60
7 Uden MD2 12 5 1 2 9 25 72
  2e klasse 
  zaalteam MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MD3 12 31 10 1 1 64 28
2 Oirschot MD5 12 28 9 1 2 53 23
3 Dommel MD3 12 25 8 1 3 76 34
4 Oranje-Rood MD9 12 21 7 0 5 45 37
5 Eindhoven MD7 12 12 4 0 8 32 56
6 HDL MD2 12 6 2 0 10 19 70
7 Hopbel MD3 12 1 0 1 11 17 58
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E1 6-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens E1 8-tal mix 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E1 6-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E1 8-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E2 6-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E2 8-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 3-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 3-tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Club Competitie
1. MC2
2. MB1
3. MB3
4. MD2
5. MD1
hele clubcompetitie..
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 25% |week: %