Inloggen
Activiteiten
Statistieken
zaterdag 19 september 2020
Aantal leden (info) 195
Nu online 40
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 72,8%
Wedstrijdschema

zat 19 sep -  zon 20 sep -  zat 26 sep -  zon 27 sep -  zat 3 okt -  zon 4 okt -  zon 11 okt -  zon 25 okt -  zon 1 nov -  zon 8 nov - 

laat schema zien voor  


19 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 1411  SMHC De Hopbel MA3 15   14:00  14:45 uit -   info
Meisjes A2 1450  V.M.H.C. Basko MA5    09:30  10:00 Veld 1  info
Fluiten: Nadia de Laat (Dames 1) en Nadine Dortmans (Dames 1)
Meisjes B1 2210  SMHC De Hopbel MB4    13:00  13:30 Veld 1  info
Fluiten: Suus Rakhorst (Dames 1) en Maxime van Eijk (Dames 1)
Meisjes B2 2264  MHC Bommelerwaard MB3    11:15  11:45 Veld 1  info
Fluiten: Lynn Heerkens (Meisjes A2) en Olaf Ketelaars
Meisjes C1 3097  HC Eindhoven MC6 25   10:30  11:25 uit -   info
Meisjes C2 2955  HC Tilburg MC13    14:15  14:45 uit -   info
Meisjes D1 3941  V.M.H.C. Geel-Zwart MD3    14:45  15:15 Veld 1  info
Fluiten: Jip van Empel (Meisjes A2) en Bente van Hastenberg (Meisjes A2)
Meisjes D2 3962  H.O.D. MD4 40   09:50  11:00 uit -   info
 
Jongens D1 974  V.M.H.C. Geel-Zwart JD2    16:30  17:00 Veld 1  info
Fluiten: Emma Blok (Meisjes B1) en Maud Bosmans (Meisjes B1)

19 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E1 6tal 6027  Rosmalen M6E4    08:00  08:30   info
Fluiten: Alexia v Berkel (Meisjes B2) en Iris van den Boom (Meisjes B2)
Meisjes E1 8tal 5482  V.M.H.C. Geel-Zwart M8E1    08:00  08:30 Veld 1  info
Fluiten: Luna Pruijssers (Meisjes B1) en Bente van de Veerdonk (Meisjes B1)
Meisjes E2 6tal 6003  MHC MEP M6E4 30   08:35  09:35 uit -   info


Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Verjaardagen
Esther Brugmans
Club Competitie
1. Meisjes C1
2. Meisjes A1
3. Meisjes B1
4. Meisjes D1
5. Meisjes D2
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: %

Teams