Inloggen
Activiteiten
Statistieken
donderdag 9 april 2020
Aantal leden (info) 216
Nu online 86
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL D1 11 23 7 2 2 31 19 0
2 Don Quishoot D7 11 22 7 1 3 44 20 0
3 Oss D5 11 22 7 1 3 33 25 0
4 Gemert D2 11 21 7 0 4 28 20 0
5 Den Bosch D12 11 20 6 2 3 34 21 0
6 Bakel D1 11 20 6 2 3 30 17 0
7 Helmond D4 11 19 6 1 4 29 25 0
8 Oranje-Rood D12 11 14 4 2 5 27 31 0
9 Oirschot D3 11 12 4 0 7 19 26 0
10 Uden D4 11 10 3 1 7 27 40 0
11 Deurne D2 11 8 2 2 7 31 35 0
12 Heesch D3 11 0 0 0 11 8 62 0
  Res. 3e klasse 
Junioren 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA2 5 11 3 2 0 23 8 0
2 Mierlo MA2 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Helmond MA2 4 7 2 1 1 19 9 0
4 HDL MA1 4 6 2 0 2 15 7 0
5 Oss MA3 4 3 1 0 3 5 11 0
6 Son MA2 5 3 1 0 4 7 21 0
7 MOP MA3 4 3 1 0 3 2 23 0
  3e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MA2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 DES MA4 5 12 4 0 1 20 7 0
3 Warande MA4 5 7 2 1 2 8 11 0
4 HDL MA2 5 6 2 0 3 4 6 0
5 Den Bosch MA10 5 6 2 0 3 7 10 0
6 Uden MA4 5 6 2 0 3 9 14 0
7 Waalwijk MA2 5 6 2 0 3 4 12 0
8 Hopbel MA3 5 1 0 1 4 6 16 0
  7e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mierlo MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Grave MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MC4 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Boxmeer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heesch MC3 1 0 0 0 1 1 7 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liempde MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oedenrode MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bommelerwaard MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liempde MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaalteam MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MA1 10 27 9 0 1 61 12 0
2 HDL MA1 10 21 7 0 3 48 23 0
3 Drunen MA2 9 13 4 1 4 27 28 0
4 Liempde MA1 9 12 4 0 5 28 43 0
5 Berlicum MA2 10 10 3 1 6 19 44 0
6 Geel-Zwart MA3 8 0 0 0 8 8 41 0
  3e klasse 
  Zaalteam MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MA5 12 30 10 0 2 59 24 0
2 Rosmalen MA3 10 27 9 0 1 42 22 0
3 MEP MA5 10 14 4 2 4 29 27 0
4 Liempde MA3 10 12 4 0 6 32 41 0
5 HDL MA2 10 10 3 1 6 24 39 0
6 Dommel MA2 10 7 2 1 7 28 44 0
7 Uden MA4 10 5 1 2 7 22 39 0
  4e klasse 
  Zaalteam MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MB3 12 23 7 2 3 40 38 0
2 HDL MB1 10 15 4 3 3 32 21 0
3 Oss MB3 10 14 4 2 4 23 22 0
4 Oedenrode MB2 12 12 3 3 6 23 30 0
5 Geel-Zwart MB3 10 11 3 2 5 19 26 0
  3e klasse 
  Zaalteam MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MEP MB4 12 33 11 0 1 73 22 0
2 Geldrop MB3 12 28 9 1 2 48 25 0
3 Gemert MB4 12 24 7 3 2 43 20 0
4 Berlicum MB3 12 15 5 0 7 34 46 0
5 HDL MB2 12 14 4 2 6 27 30 0
6 Best MB7 12 6 2 0 10 21 74 0
7 Uden MB5 12 3 1 0 11 24 53 0
  4e klasse 
  Zaalteam MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MC2 12 30 10 0 2 58 19 0
2 Oedenrode MC1 12 30 9 3 0 62 25 0
3 HDL MC1 10 19 6 1 3 44 33 0
4 MEP MC3 10 15 5 0 5 33 34 0
5 Hopbel MC2 10 11 3 2 5 35 42 0
6 Gemert MC3 12 6 2 0 10 17 68 0
7 Uden MC3 12 3 1 0 11 24 52 0
  3e klasse 
  Zaalteam MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MC4 10 26 8 2 0 43 14 0
2 Oirschot MC5 12 23 7 2 3 49 30 0
3 Berlicum MC3 10 20 6 2 2 31 22 0
4 HDL MC2 10 13 4 1 5 33 43 0
5 MEP MC6 10 11 3 2 5 27 38 0
6 Hopbel MC3 10 10 3 1 6 19 32 0
7 HOCO MC5 10 0 0 0 10 19 42 0
  4e klasse 
  Zaalteam MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 12 30 10 0 2 54 21 0
2 Heesch MD1 12 27 9 0 3 51 24 0
3 Dommel MD1 12 25 8 1 3 36 28 0
4 Uden MD2 12 16 5 1 6 28 24 0
5 Berlicum MD1 12 16 5 1 6 30 36 0
6 HDL MD1 12 7 2 1 9 47 63 0
7 Liempde MD1 12 3 1 0 11 22 72 0
  2e klasse 
  Zaalteam MD2-mix 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond MD3 12 34 11 1 0 62 19 0
2 MEP MD6 12 20 6 2 4 70 36 0
3 Geel-Zwart MD3 10 17 5 2 3 43 36 0
4 Berlicum MD3 12 15 4 3 5 49 53 0
5 Gemert MD6 12 11 3 2 7 39 56 0
6 HDL MD2 10 9 3 0 7 31 49 0
7 Hopbel MD4 10 6 2 0 8 23 68 0
  4e klasse 
  Zaalteam MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MD4 12 33 11 0 1 63 17 0
2 MEP MD5 12 25 7 4 1 37 21 0
3 Oranje-Rood MD9 12 17 5 2 5 28 26 0
4 HDL MD3 12 17 5 2 5 45 44 0
5 Basko MD3 12 16 5 1 6 40 37 0
6 Drunen MD3 12 9 2 3 7 13 45 0
7 Uden MD4 12 3 1 0 11 25 61 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E8 tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 6tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 8-tal 
    1e klasse 
  Meisjes E2 6-tal 
    1e klasse 
  Meisjes E3 6tal 
    1e klasse 
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Club Competitie
1. Meisjes B1
2. Meisjes D2
3. Meisjes A1
4. Zaalteam MA1
5. Meisjes C1
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 27% |week: %

Teams